Piatok 19. Júla 2024
 

Počítače / Servery

Počítače určené na prácu v kancelárii, grafiku, multimédia alebo na zábavu, máte možnosť si vybrať z veľkého množstva a druhov počítačových zostáv. Pre zákazníkov ponúkame počítačové zostavy od renomovaných svetových výrobcov Intel, HP, IBM, Fujicu Siemens alebo sú montované z komponentov podľa potrieb a požiadaviek klientov.

Notebooky, Tablet PC a prenosné počítače PDA
Vysoko výkonná mobilná práca na počítači navrhnutá tak, aby oslobodila pokročilých používateľov od pracovných stolov.
Dvojjadrové procesory, širokouhlé obrazovky a samostatné grafické karty poskytujú aj na cestách výkon ekvivalentný stolným počítačom.
Monitory a projektory
Monitory ponúkajúce najnovšie technológie, prvotriedny ergonomický dizajn rovnako ako výnimočné funkcie a funkcionalitu prinášajúce klasické kancelárske aplikácie alebo špecializované riešenia do každého podnikového prostredia. Projektory s farbami, ktoré sú jasné, presné a realistické, zdokonalená vernosť farieb.
Tlačiarne laserové, atramentové, multifunkčné, skenery.
Farebné tlačiarne laserové, farebné atramentové tlačiarne, multifunkčné zariadenia všetko v jednom, fototlačiarne, čierno-biele tlačiarne laserové, veľkoformátové tlačiarne/ plottery. Priemyselné tlačiarne s podporou širokého formátu, digitálne vydavateľské riešenia, riešenia pre tvorbu grafických návrhov, tlačové servery.
Digitálna technika.
Digitálna technika, Digitálne fotoaparáty a digitálne zrkadlovky prinášajúce najnovšie technológie, prvotriedny ergonomický dizajn rovnako ako výnimočné funkcie, fotoaparáty s LCD displejom a vysokorýchlostným prediktivnim automatickým zaostrovaním.
Navigačné systémy GPS.
GPS - celosvetový družicový navigačný systém slúži pre určenie okamžitej polohy a času. Vyznačuje sa vysokou presnosťou, možnosťou pracovať kdekoľvek na Zemi a nezávislosti na počasí, dennej či nočnej dobe. Významným rysom systému je tiež podpora práce v spoločnom systéme súradníc pre celú Zem. GPS ma možnosť používať mapy cestovné, turistické, námorné.
Spotrebný materiál tonery, média CD, DVD.
Tonery do tlačiarní a kopíriek, optické valce, atramentové náplne, atramentové hlavy, valce a zapekacie sady, plotrové médiá, ihličkové pásky, dátové pásky, čistiace prostriedky. Papier do tlačiarní a kopíriek, fólie, fotografický papier, špeciálny papier. Média CD, DVD, Blue ray, HDDVD, Obaly CD a DVD
 
 
 
© 2007 - Všetky obrázky a ďalšie materiály umiestnené na web stránke sú chránené autorskými právami.  Design by .bestWEB.